Opinie o Nas

Pioneer XDJ-1000MK2

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Pioneer
  • Dostępność: Dostępny
  • szt.
  • 5 189,00 zł
  • Oblicz
  • Oblicz_raty_duckblue

Nowy odtwarzacz dziedziczy jeszcze więcej funkcji od klubowego standardu CDJ-2000NXS2, w tym jego 7-calowy pełno kolorowy wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy, udoskonalone funkcje przeglądania utworów i wsparcie dla odtwarzania wysokiej jakości plików FLAC i ALAC. Szybkie odnalezienie idealnego utwór do gry jest łatwiejsze dzięki Track filtr, który filtruje utwory BPM i klucz, a nowa funkcja dopasowywania wyświetla odpowiednie utwory, które wcześniej oznacza w rekordbox.
 
XDJ-1000MK2 zachowuje również kluczowe cechy sprzed. Można użyć klawiatury QWERTY z ekranem dotykowym, aby szukać słów kluczowych, a następnie przewinięcie wyników na ekranie. Można analizować i przygotowywać swoje utwory w rekordbox a ekran wyświetli zestawienie informacji, takich jak Wave Zoom, beat licznik, Phase Meter i Key analizy - jak zapewniają natychmiastowy dostęp do uprzednio przygotowanych podpowiedzi, pętle i dostosowane ustawienia rekordbox. Kod barwny urządzenia USB i oświetlony port USB będzie odzwierciedlać ten kolor, dzięki czemu od razu wiadomo, co jest na każdym urządzeniu.
 
Aby dodać jeszcze więcej kreatywności i różnorodności do swoich występów, można podłączyć kontroler DDJ-SP1 (sprzedawany oddzielnie) i korzystać z dużych Padów, dających nam kontrolę nad wieloma nowymi lub ulepszonymi funkcjami na XDJ-1000MK2, w tym ośmiu Hot Cue.

 
Najważniejsze cechy XDJ-1000MK2
1. CDJ-Stylistyka
XDJ-1000MK2 uchwyty, podobnie jak CDJ-2000NXS2. Duży JOG oraz 7-calowy kolorowy ekran dotykowy daje intuicyjną kontrolę nad swoim miksem.
2. Pliki Wysokiej jakości wspierane między różnymi formatami
FLAC i ALAC są teraz obsługiwane przy wysokiej jakości dźwięku, jak i MP3, AAC, WAV i AIFF. Można odtwarzać utwory przygotowywane w rekordbox bezpośrednio z urządzeń pamięci masowej USB, z laptopa za pomocą rekordbox, ze smartfona lub tabletu za pomocą aplikacji mobilnej rekorbox dla Androida lub iOS.
3. Wysokiej rozdzielczości kolorowy ekran dotykowy LED
Znalezienie następnego utwóru na XDJ-1000MK2 przychodzi naturalnie dzięki nowym ekranom dotykowym o wysokiej rozdzielczości zaczerpniętych z CDJ-2000NXS2, który wyświetla duże przebiegi RGB i zawiera dwie nowe funkcje przeglądania, dopasowywania i filtr ścieżki.
 
Cechy przeglądania:
Dopasowanie: utwory Audition w rekordbox zaznaczy te, które dobrze jest zmiksować. Podczas gry jeden z tych utworów, XDJ-1000MK2 proponuje dopasowane utwory grać dalej.
Filtr utworów: zdefiniowane wyszukiwanie ścieżek przez filtrowanie utworów informacji rekordbox takich jak My Tag, jak BPM i klucz. Dotknij ekran i można łatwo znaleźć powiązane utwory pasuje do siebie.
Szukaj: wywołać klawiaturę QWERTY na ekranie dotykowym, aby wyszukać utwory szybko wg nazwy lub słów kluczowych.
Rozszerzone funkcje wydajności
Uwolnij swoją kreatywność za pomocą szeregu cech odziedziczonych po CDJ-2000NXS2.
Hot Cue: Natychmiast rozpocząć odtwarzanie w ustawionym punkcie. Maksymalnie osiem Hot Cue można ustawić z wyprzedzeniem, aby dać Ci jeszcze większy wybór w miksie.
Kwantyzacji: Cue oraz punkty pętli na torach, które zostały beat-analizowane w rekordbox automatycznie ustawi się w czasie z toru z którego grasz. Można dostroić wartość kwantyzacji nawet dokładniej na całkowitą kontrolę.
interfejs kontrolera MIDI: Podłącz kontroler DDJ-SP1 za pomocą kabla USB do dotykowej kontroli licznych cech XDJ-1000MK2, w tym Hot Cue, pętle oraz Slip Mode. Jeden DDJ-SP1 może kontrolować do czterech XDJ z wykorzystaniem Pro DJ Link.
5. Pro DJ link
Pro DJ Link umożliwia odtwarzanie utworów z jednego urządzenia USB do czterech odtwarzaczy i odblokowuje wiele informacji i funkcji.
Połącz Eksportuj: Podłącz laptopa za pomocą kabla USB lub sieci LAN, aby odtwarzać utwory bezpośrednio z biblioteki rekordbox zamiast korzystania z urządzenia USB.
Beat Count i Phase Meter: Użyj rekordbox do oznaczenia kluczowych punktów na torze, a będzie odliczał bity do nich z maksymalnie 64 barów dalej. Phase Meter pokazuje pozycję beatu, dzięki czemu można porównać frazę każdego utworu z panelu głównego na pierwszy rzut oka.
Beat Sync: Hit przycisku Beat Sync i można wyrównać pozycje uderzeń i BPM utworów (które zostały beat-analizowanych w rekordbox) gra na dwóch Multiplayers połączonych Pro DJ Link.
6. rekordbox gotowe
Używaj rekordbox do zarządzania i przygotowywania swojich utworów na komputerze PC / Mac, tablecie, smartfonie lub iPhone i korzystać z jej funkcji XDJ-1000MK2 dla kreatywnych występów w locie.
7. Wysoka jakość dźwięku
XDJ-1000MK2 dziedziczy wysokiej jakości projekt audio z CDJ-2000NXS2. Jak również wyjścia analogowe, wyjścia cyfrowe przesyłanie sygnału audio bez degradacji, a obwód zasilania do analogowego audio jest całkowicie oddzielony od obwodu cyfrowego, redukując niepożądany hałas.
8. Inne funkcje
Przycisk skrótu: natychmiast przełączyć się na tryb Przeglądaj.
Wielokolorowy wyświetlacz wave i Wave zoom: Wizualnie pokazuje całe utwory z rekordbox.
Pamięć Cue: edytowanie nazwy punktów CUE, które zostały zaprogramowane w rekordbox.
Beat Jump: Natychmiast przeskakuje do tyłu lub do przodu o 1, 2 lub 4 bity od aktualnej pozycji odtwarzania.
Wielobarwne port USB: Kolor-kod do urządzenia USB w rekordbox, np red techno lub niebieski dla drum & bass, a światło wokół portu USB będzie odzwierciedlać to ustawienie dla ułatwienia identyfikacji.
MIDI / HID Sterowanie: Użyj XDJ-1000MK2 z naszej aplikacji rekordbox dj.
 
PODSTAWOWE DANE TECHNICZNE
Odtwarzane nośniki: iPhone / iPad / iPod touch, Android telefon, itp
Urządzenia pamięci USB (pamięć flash / HDD, itp)
PC / Mac
Odtwarzane plik: MP3 (Częstotliwość próbkowania: 32 / 44,1 / 48 kHz, głębia bitowa: 16-bit)
AAC (Częstotliwość próbkowania: 16 / 22,05 / 24/32 / 44,1 / 48 kHz, głębia bitowa: 16-bit)
WAV, AIFF, FLAC, Apple Lossless (Częstotliwość próbkowania: 44,1 / 48 kHz, głębia bitowa: 16/24-bit)
* Rekordbox dla iPhone: MP3 i AAC tylko
Wsparcie systemów plików pamięci USB: FAT, FAT32, HFS +
Pasmo przenoszenia: 4 Hz ~ 20 kHz
Stosunek S / N: 115 dB lub więcej
Całkowite zniekształcenia harmoniczne: 0,003% lub mniej
Porty USB: USB (typ A) x 1, USB (typ B) x 1
Porty wyjściowe audio: AUDIO OUT (RCA) x 1, DIGITAL OUT (COAXIAL) x 1
Inne porty: LAN (100Base-TX) x 1
Wyjście audio: 2,0 Vrms napięcia
Wymagania dotyczące zasilania: AC 110 ~ 240 V (50 Hz / 60 Hz)
Pobór mocy: 30 W
Wymiar zewnętrzny Max (S x G x W): 305 x 382,5 x 110 mm
Waga: 3,7 kg
 
rekordbox™ minimalne wymagania systemowe
 
System operacyjny (Windows): Windows 10, 8,1, 7 (najnowszy dodatek Service Pack)
OS (Mac): Mac OS X 10.11, 10.10, 10.9 (Aktualizacja do najnowszej wersji)
Procesor Intel® Core ™ i7, i5, i3
Procesor Intel® Core ™ 2 Duo 2,0 GHz lub wyższy
Pamięć: 4 GB lub więcej pamięci RAM
Dysk twardy: 250 MB lub więcej wolnego miejsca (nie licząc miejsca do przechowywania plików muzycznych, itp)
Rozdzielczość wyświetlacza: rozdzielczości 1280 x 768 lub większa