Opinie o Nas

Shokz OpenFit Beige

  • Dodaj recenzję:
  • Producent: Shokz (AfterShokz)
  • Kod producenta: 810092675761
  • Dostępność: Dostępny
  • 999,00 zł
  • szt.
  • Oblicz_raty_duckblue

Większość zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin.

Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją.

Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.

Otwarta konstrukcja = całodzienny komfort

OpenFit to kontynuacja koncepcji słuchawek z otwartą konstrukcją. OpenFit opierają się na małżowinie usznej, pozostawiając kanały słuchowe otwarte, pozwalając na pozostanie w kontakcie ze światem.

Zauszniki zostały wykonane z dwóch warstw silikonu, które dopasują się do każdego kształtu uszu, przy zachowaniu maksymalnego komfortu. Możesz spędzić cały dzień na rozmowach i słuchaniu muzyki.

Doskonały dźwięk

Shokz przedstawia technologię DirectPitch™, nowy standard dźwięku dedykowany dla OpenFit. Zapewnia najwyższą jakość dźwięku, przy zachowaniu odpowiednich proporcji przy wysokich, średnich i niskich tonach. OpenFit zostały wyposażone w specjalnie zaprojektowany sterownik o wymiarach 18 x 11 mm. Wewnętrzna część została wykonana z ultra-mocnego i ultra-lekkiego włókna węglowego (20 razy mocniejsze od stali), pozwalając na przenoszenie dźwięku z niesamowitą dokładnością. Polimerowa warstwa zwiększa intensywność wibracji membrany, tym samym przenosząc na super niski, wciągający bas. Dodatkowe wsparcie ze strony OpenBass™ - algorytmu wzmacniającego niskie częstotliwości, oraz Dynamic Range Control - EQ działającego w czasie rzeczywistym, zapewnią bogaty i naturalny dźwięk przy każdej głośności.

Solidna konstrukcja

OpenFit spełniają standard wodoodporności IP54 i zostały zaprojektowane z myślą o zachowaniu solidności, niezawodności przy zachowaniu maksymalnej jakości dźwięku. Ciesz się muzyką lub audiobookiem podczas nawet najbardziej wymagających treningów.

Łatwe połączenie

Wyjmij z pudełka i połącz ze swoim urządzeniem. Technologia Bluetooth 5.2 zapewnia zasięg bezprzewodowy do 10m, oraz natychmiastowe i stabilne połączenie. Pobierz aplikację Shokz App aby zoptymalizować dźwięk ze słuchawek. W aplikacji dostosujesz ustawienia EQ, funkcje przycisków i uzyskasz dostęp do najnowszych informacji i sterowników urządzenia.

Idealne w każdej sytuacji

Shokz rozwinęło otwartą konstrukcję aby pozwolić użytkownikowi na zachowanie kontaktu ze światem przy słuchaniu nawet najbardziej wciągającej playlisty. Bezkompromisowa technologia DirectPitch™ pozwoli cieszyć się dźwiękiem bez utraty świadomości otoczenia. Dzięki technologii AI Call Noise Cancellation (redukcja hałasu wspierana przez sztuczną inteligencję), zachowasz najwyższą jakość rozmów telefonicznych. OpenFit, zostały wyposażone w dwa mikrofony usytuowane tak, aby optymalnie rejestrowały głos użytkownika i redukowały hałas pochodzący z otoczenia.

 

28 godzin muzyki.

Do 7 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Do 28 godzin pracy przy użyciu etui ładującego.

 

Szybkie ładowanie:

5 minut ładowania = 1 godzina pracy