Opinie o Nas

Mega promocja na kontrolery Arturia z serii LAB!

 

Arturia uruchomiła limitowaną czasowo promocję na wybrane kontrolery z serii Lab.

Ta ekskluzywna promocja oznacza, że użytkownicy, którzy kupią i zarejestrują kontroler z serii LAB, otrzymają 3 dodatkowe tytuły oprogramowania Arturia (o wartości ponad 400 USD/€) za darmo!

(Oprócz istniejących pakietów oprogramowania dodawanych do kontrolerów). Jest to idealna okazja dla tych, którzy chcą kupić nowy kontroler, aby uaktualnić konfigurację do tworzenia muzyki za pomocą najlepiej sprzedających się wtyczek bez dodatkowych kosztów!

Reasumując – kup MiniLab MkIIKeyLab Essential lub KeyLab MkII (wszystkie konfiguracje) i otrzymaj 3 najlepiej sprzedające się wtyczki Arturia za darmo! Nigdy nie było lepszego czasu na wejście do LABoratorium. Kultowe dźwięki i sprawdzone klasyki produkcji muzycznej mogą być Twoje dzisiaj – nie przegap tej ograniczonej czasowo oferty!

Promocja potrwa do 30 czerwca 2022 roku

  

Mini V

Technologia spotyka historię

Stage-73 V

Instrument z duszą

Rev PLATE-140

Pogłos w stylu vintage

 

 

Zaoszczędź ponad 400$

 

 

Z kolei polski dystrybutor marki Arturia – Audiotech – dodaje swoje promocje! Do kontrolerów MiniLab MkII dodawana jest pełna wersja Analog Lab, a do kontrolerów z serii KeyLab MkII dołączany jest syntezator Arturia Pigments! W tym przypadku… promocje łączą się! Aby skorzystać z tych promocji należy wypełnić poniższe formularze (akcja trwa do 30  czerwca 2022 roku)